Tüm Hizmetlerimiz

Oto Elektrik

Her türlü oto elektrik arızanızda, motor, akü, marş, şarz, dinamo, alternatör ile ilgili yardım taleplerinizde yardıma h ..

Detay Gör

Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Oto arıza tespiti yapılırken otomobille ilgili birçok arıza çıkmaktadır. Otomobilin mekanik parçalarına kadar, elektroni ..

Detay Gör

Mekanik

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna ali ..

Detay Gör

Motor

Bir arabanın en önemli çalışan aksamı motorudur. Motorunda sıkıntı olmayan araçlar her zaman iyi arabalardır. Günümüzde ..

Detay Gör

Şarj ve Marş Dinamo Tamiri

Şarj ve Marş Dinamosu Kaynaklı Arızalar Nedeniyle Yolda Kaldığınız Durumlarda En Kısa Sürede Sorunu Çözebilmek İçin Sizi ..

Detay Gör

Yol Yardım Oto Elektrik

Konya Ereğli İlçesinde Oto Elektrik Arızası Yaşadığınız Sorunlarınız İçin Bize 24 Saat Ulaşabilirsiniz. ..

Detay Gör

Akü Değişimi ve Şarj

10 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman kadromuz ile akü değişimi, akü şarj, akü takviye, akü yol yardımı, marş tamir hizmetle ..

Detay Gör

Uzaktan Kumanda , Oto Alarm , Oto Park Sensör

Tezcan Oto Elektrik oto alarm ve araç park sensör hizmetleri ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Uzman ve deneyimli ..

Detay Gör

Oto Beyin Tamiri

Teknolojinin gelişmesine paralel olarak otomobil sektöründe bütün araçlarda ECM(ECU) Electronic Control Unıt açılımı ile ..

Detay Gör

Radyatör Tamir ve Bakımı

Motor soğutucu bakımı nasıl yapılır? Motor soğutucu bakımı için temizleme işlemleri nasıl yapılmalı? ..

Detay Gör

Oto Klima Tamiri

Klima arızalarının farklı sebepleri olabilir. Özellikle kış aylarında uzun süre klima kullanılmaması nedeniyle iyi yağla ..

Detay Gör

Oto Kalorifer Tamiri

Aracınızda Isınma Problemine Son ..

Detay Gör

Gösterge Tamiri

Tezcan Oto Elektrik her marka ve model Otomotiv Elektronik parçalarının tamir-bakımını siz müşterilerine garantili bir ş ..

Detay Gör

Cam Kriko Tamiri

Otomobillerde camların açılıp kapanması gibi hareketleri gerçekleştirilen bir mekanizma bulunmaktadır. Oto cam kriko adı ..

Detay Gör

Oto Kilit Tamiri

Tüm araç kilit arızaları için tamir mümkündür. Kırılan kilitler yan sanayi veya orijinal parça ile değiştirilebilir. Yed ..

Detay Gör

Oto Silecek Tamiri

Silecek bakımı nasıl yapılır ? Sileceklerin bakımı oldukça önemlidir. Silecek bakımı basit ama ihmali halinde pahalıya m ..

Detay Gör

Muayene Öncesi Hazırlık

Araç Muayenesi Öncesi Yapılması Gerekenler ..

Detay Gör