Akü Değişimi ve Şarj

Akü Değişimi ve Şarj Resim

Akü Değişimi ve Şarj

Akü Takviye, Akü Bakımı ve Akü Değişimi Hizmetleri

10 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman kadromuz ile akü değişimi, akü şarj, akü takviye, akü yol yardımı, marş tamir hizmetleri vermekteyiz.

Ereğli ve çevresinde tüm araçlar için 7 gün 24 saat oto akü ve elektrik yol yardım hizmeti sunuyoruz. Bizi aradığınızda yol yardım ekibimiz donanımlı yol yardım aracı ile bulunduğunuz konuma kadar gelip yerinde akü şarj veya akü değişimi hizmeti vererek yolunuza devam etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca oto elektrik yol yardım firmamız. Yıpranmış değiştirilmesi gereken veya şarj takviye ihtiyacı olan her türden araç akülerine de destek sunmaktayız.

Akü Yol Yardımı, Akü şarj etme, Akü Yardımı veya Akü Takviye Hizmetleri

Akünüz bittiğinde veya aracınızdan yeterli randımanı alamayıp yarı yolda akü takviye ihtiyacı duyduğunuzda bulunduğunuz konuma gelip yardımınıza koşuyoruz. Telefon üzerinden görüşme ile veya web sitemiz üzerindeki WhatsApp hattından uzman ve deneyimli araç yol yardım ustalarımıza ulaşabilirsiniz. Konum bildirimlerinizİ 7/24 işleme almakta, konumunuzu bize bildirdiğinizde en kısa sürede bulunduğunuz konuma gelip gerekli akü takviye vey akü şarj işlemlerini başlatmaktayız.

Yetkin ve Güvenilir Teknik Destek

Artık yarı yolda kalırım diye endişelenmeyin. 7/24 bulunduğunuz konuma gelerek sizi yarı yolda bırakmıyoruz. Işık Oto Elektrik olarak size bir telefon kadar yakınız. Akü yol yardımı dışında akü takviye veya akü satış hizmetlerimizi Ereğli Yeni Sanayi Sitesi’ndeki işyerimizde de sunmaktayız. Araç elektriği kaynaklı sorunlarınızın tek seferde doğru onarımı için işyerimize gelebilir veya bizi bulunduğunuz yere davet edebilirsiniz.

Akü takviye hizmetleri ve fiyatları

Araba akü fiyatları ve akü yol yardım fiyatları merak edilen bir konudur. Fiyatlar piyasa şartlarına göre zaman zaman değişiklik göstermesine rağmen en makul fiyatları sunmaya gayret göstermekteyiz. Akü yol yardım hizmeti talep ettiğinizde bulunduğunuz konumun uzaklığına göre işlem öncesinde yol yardım ustalarımızdan akü takviye veya akü değişim fiyatı alabilirsiniz.

Oto Elektrik Yol Yardım Hizmetlerimiz:

Akü kontrolü, akü şarjı ve akü değişiminde gerek duyduğunuz profesyonel destek için iletişim hattımız üzerinden oto elektrik yol yardım uzmanlarımıza ulaşıp destek alabilirsiniz.

yerinde akü değişimi, yerinde akü şarj, araç aküsü değişimi, araç aküsü takviye, araç akü şarj, oto akü şarj, yerinde akü şarj, araç yol yardım hizmeti, akü takviyesi, akü yol yardımı

Araç Aküsü, Oto Akü Hakkında Teknik Detaylar

Araç Aküleri, elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolayan ve ihtiyaç durumunda otomobilinize veya aracınıza bunu elektrik enerjisi olarak sağlayan ürünlerdir.

Akü, pozitif ve negatif plakalar gibi birbirinden farklı materyallerin bir sülfirik asit ve su çözeltisine batırıldığında meydana gelen kimyasal reaksiyondan voltaj üretir. Akü, ürettiği bu voltajı araç motoruna ilk hareketi veren marş motorunu çalıştırmak ve araç motoru çalışmadığı zamanlarda radyo, koltuk ısıtma, aydınlatma ve sensörler gibi her türlü elektrik tüketicilerine enerji sağlamak için kullanır. Araç teknolojilerindeki hızlı gelişme ile birlikte akünün görev ve sorumlulukları da artmaktadır.

Performans testleri ve akü kutup başı, gövde kontrolleri ile tespit ve teşhis edilen mevcut araç akünüzün durumu gibi aracınıza alacağınız yeni akünün özelliklerinin belirlenmesi de çok önemlidir. Yeni akünün araç üreticisinin önerdiği ve aracın donanımına en uygun özelliklerde olduğundan ve akü montajının düzgün yapıldığından emin olunmalıdır. Unutmayın, kutup başının aşırı sıkılması kutup başının kopmasına veya kutup başı, kapak bağlantısının açılarak asit sızıntısı olmasına neden olabilir. Gereğinden az sıkılması ark oluşumuna sebebiyet vererek akünün patlamasına neden olabilir.

Akü takviye ve akü değişimi konusunda yetkin ve güvenilir teknik destek daha fazla önem kazanmaktadır. Aracınızın her türlü elektrik aksamı işinin ehli olan firmalara teslim edilmelidir.